Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.09.12. 7:40  l  #1742
A Bulldogok egy éves szerződést kötöttek Zack FitzGerald-al, aki tavaly a Charlotte Checkers csapatának védője volt, 229 PIM szerepelt a neve mellett.

A 2004-/05 szezonban ő volt a WHL legtöbbet büntetett játékosa (244 PIM) , 2009/10-ben az AHL-ben sikerült ugyanezt a címet megszerezni (311 PIM)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.08.31. 8:08  l  #1741

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.08.27. 14:00  l  #1740
Szabadtéri meccs a Marlies ellen január 21-én a Ivor Wynne Stadiumbaan!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.08.22. 7:34  l  #1739
Mégis játszunk két meccset Montrealban!!

November 18-án a Binghamton Senators, február 24-én pedig a St. John’s IceCaps lesz a vendégünk.
All-Star

Válasz tenorist hozzászólására (#1738)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.08.19. 9:03  l  #1738
Az előszezon során két meccs erejéig Quebec államba látogatnak a Bulldogok!!
Szeptember 30-án Victoriaville-ben , majd másnap október 1-én Drummondville-ben játszunk a a Binghamton Senators ellen.

Kijött a teljes menetrendünk, érdekes, hogy nem szerepel benne montreali fellépés, de karácsonykor a Toronto nagy pályáján az Air Canada Centerben vendégeskedünk.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.08.10. 7:58  l  #1737
Régi jó ismerősünk Ron Wilson lesz az egyik segítője Clement Jodoinnak.

Ron barátunk 2003 és 2009 között segédedzőként, majd 2009-ban 15 meccs erejéig megbízott vezetőedzőként tevékenykedett Hamiltonban.

Részese volt a 2007-es Calder kupa győzelemnek!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.07.23. 10:11  l  #1736
Clement Jodoin lesz a távozó edzők után a HC Hamltonban. Korábban a Rimouski Océanic edzője volt.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.07.14. 17:58  l  #1735

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.07.08. 18:03  l  #1734
HAMILTON BULLDOGS RECEIVE 2010-2011 AHL AWARD OF EXCELLENCE FOR COMMUNITY SERVICE EFFORTS

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.07.06. 11:17  l  #1733
most valahogy így nézne ki a felállásunk:(szerintem)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.07.04. 10:44  l  #1731
Miért nem hozzuk vissza Cedricket a buldogokhoz???
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.07.04. 10:43  l  #1730
J.T. Wyman aláírt a Tampához, pontosabban a Norfolk Admirals (AHL) -hoz.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.06.12. 13:14  l  #1729
Glenn Stanford elnök lemondott és az újjáalakuló St. John’s csapatához távozott. Egyelőre a tulajdonos, Michael Andlauer veszi át a csapat körüli teendőket.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.06.02. 7:54  l  #1728
Ahogy már korábban rebesgették, Kyle Klubertanz aláírt a Djurgardenhez (SEL)!

3:3

Nagy meccs volt, sajnos a végén hiába nyomtunk, mi kaprunk gólt, így a Houston ment tovább.

A hetedik perc hozta az első gólt, amit a hazaiak szereztek Chad Rau révén.
9 másodperc!!! múlva már kettővel mentek a hazaiak, ezúttal Casey Wellman volt eredményes.

2 percet kellett csak várnunk, hogy feliratkozzunk mi is az eredményjelzőre, Dustin Boyd (Mathieu Carle, Drew MacIntyre ) vette be a hazaiak kapuját.

A 14. percben megvolt az egyenlítés is, Mathieu Carle (Nigel Dawes ) emberelőnyös találatával!!

A második etapban megint a hazaiak kezdtek jobban, megint megszerezték a vezetést Casey Wellman második találata révén.
Szerencsére mi sem adtuk fel, és az első sorunkAaron Palushaj (Dustin Boyd, Nigel Dawes) révén emberelőnyből egalizált.

A harmadik harmadban nagy harc folyt a pályán, a bírók sem avatkoztak már be, a végletekig kiélezett csatában mindkét oldalon akadtak nagy helyzetek, de amíg Hackett mindent fogott, addig a hazaiak egy perccel a rendes játékidő vége előtt Jon DiSalvatore révén bevitték a győztes gólt.

Drew MacIntyre megint jól védett 30 lövést fogott, és volt egy gólpassza is, de sajnos a győzelemhez ez is kevés volt.

A meccs legjobbjai:
1. Jon DiSalvatore (1goal, GWG, +2, 3 shots)
2. Casey Wellman (2 goals, +2, 3 shots)
3. Dustin Boyd (1 goal, 1 assist, 6 shots)

Ennyi volt az idény, jövőre újra próbálkozhatunk.

Szép volt fiúk! Köszönjük!

All-Star

Válasz tenorist hozzászólására (#1719)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.25. 7:21  l  #1725
Ennyi volt, köszönjük!

Azért kár volt a 0:3-ért és az utolsó pillanatban bekapott gólért!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.24. 11:15  l  #1722
Szerintem hetedik meccsen az az előnyösebb ha egy csapat idegenben játszik...
All-Star

Válasz tenorist hozzászólására (#1721)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.24. 11:08  l  #1721
Ez a 3. eset a liga 75 éves történetében, hogy egy csapat kicsikarja a 7. meccset 0-3 után!

Eddig ezt 1960-ban a Rochester Americans és 1989-ben Adirondack Red Wings vitte véghez, és nyertek is a hetedik meccsen.

Egy apró különbség, hogy mindkét korábbi csapat otthon játszotta a 7. meccset.

3:3

Fantasztikus meccsen, kétszeri hosszabbítás után sikerült kicsikarnunk a hetedik meccset!!!

A negyedik perc hozta az első gólt, amit a hazaiak szereztek Chad Rau révén emberelőnyben.
5 perc múlva jött az egyenlítő találat az egyre jobban belelendülő Andreas Engqvist (J.T. Wyman, Frederic St. Denis) révén.

A második etap hasonló koreográfia szerint kezdődött, megint megszerezte a vezetést a hazai csapat Robbie Earl góljával.

szerencsére a 17. és 19. perc két Bulldog gólt hozott, előbb Dustin Boyd (Frederic St. Denis, Mathieu Carle) előnyben egyenlített, majd Nigel Dawes fejezett be góllal egy szólót.

A harmadik harmad elején újra jött az emberhátrány, és újra jött az emberhátrányban szerzett gól, ezúttal Andreas Engqvist volt szemfüles, fél perccel a kezdő buli után.

Úgy tűnik, azt hitte a csapat, hogy már zsebben van a meccs, mivel a hazaiaknak sikerült felborítaniuk a pályát (19-3 kapura lövési arány), és Nate Prosser valamint Jed Ortmeyer találatával egyenlítettek. Utóbbi gól kép perccel a rendes játékidő vége előtt született.

Jöhetett a hosszabbítás, ahol mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, mégis csak a második ráadás hozott döntés, szerencsére a javunkra, mivel az első sorunk kipasszolta a hazai védelmet és Nigel Dawes(Aaron Palushaj, Dustin Boyd) megszerezte a győztes gólt!

Drew MacIntyre fantasztikus formában védett, 57 védéssel keserítette el a hazai drukkereket!!

1. Nigel Dawes (2 goals, +1, 8 shots)
2. Drew MacIntyre (61 shots, 57 saves)
3. Colton Gillies (2 assists, +2, 4 shots)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Andreas Engqvist

Szemeket a korongra

Kedden este jön a mindent eldöntő derbi!!

Na akkor jöhet a hetedik meccs
Nem semmi hogy 0-3ról felálltatok, de vigyázni kell mert a Detroit is megtette ezt és a hetediken elbukott...mondjuk szerencsére ti nem a Detroit vagytok, így van esélyetek
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.22. 20:27  l  #1716

GAME 5

4 - 2

2:3

Van még remény, de most ár idegenben is domborítani kell. Ryan Russell második meccsén is emberhátrányos találattal keserítette az ellenfelet.
Paul Zanette (Brendon Nash, Alexander Avtsin) nyitotta a gólgyártást az első harmad közepén, majd Aaron Palushaj (Frederic St. Denis, Mathieu Carle) előnyben növelte az előnyünket.
A másodikban Jean-Michel Daoust használta ki a hibánkat. Szerencsére a harmadikban Ryan Russell (Ryan White) bevitte az emberhátrányost, így Jed Ortmeyer találata már nem volt olyan veszélyes, főleg, hogy Andrew Conboy (Gabriel Dumont, Ryan White) betalált az üres kapuba.

Drew MacIntyre már többet vállalt, 31 védéssel sokat tett hozzá a sikerhez.

1. Ryan White (2 assists, +2, 1 shot)
2. Drew MacIntyre (31 saves)
3. Jean-Michel Daoust (1 goal, +1, 1 shot)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Dustin Boyd

Dustin Boyd

Vasárnap délután idegenben kell folytatni.

Válasz tenorist hozzászólására (#1715)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.19. 8:06  l  #1715

GAME 4

8 - 1

1:3

Remélem ez csak az út kezdete vissza a pokolból!!

Ezzel a győzelemmel sok rekord megdőlt a csapatnál!
Ez a legnagyobb különbségű playoff győzelmünk, beállítottuk az egy meccsen született legtöbb gól rekordot is.
Az egyéni mutatókban Nigel Dawes szintén csúcsbeállítást ért el, 12 góloss playoff teljesítménnyel, míg Aaron Palushaj átvette a vezetést a playoff pontok tekintetében a David Desharnais, Andre Benoit kettőstől 28 ponttal.

Végre mi szereztünk vezetést a második percben, emberhátrányban Ryan Russell volt eredményes.

Még ebből az emberelőnyből egyenlített a vendég banda Casey Wellman góljával.

Ezzel a vendégek be is fejezték mai áldásos tevékenységüket, az egész meccsen sikerült összehozniuk 15 kapura lövést, a mi 40 lövésünkkel szemben.

A harmad utolsó 5 percében előbb Aaron Palushaj (Kyle Klubertanz), majd Gabriel Dumont (Ryan White) révén két gólosra nőtt az előnyünk.

A második harmadban sikerült demoralizálni a vendégeket, végre bementek a csatárok a kapu elé és begyömöszölték a kipattanó korongokat.
Előbb J.T. Wyman (Ryan White, Andreas Engqvist), majd Dustin Boyd (Alex Henry) vette be így a vendégek kapuját.

Boyd gólja után a jött is a kapuscsere, Josh Tordjman jött be Matt Hackett helyett.

Még be sem melegedett igazán a cserekapus, máris megkapta az első gólt, amit ezúttal Nigel Dawes (Dustin Boyd, Kyle Klubertanz) szerzett.

Az utolsó játékrész már örömjáték volt, Dustin Boyd (Aaron Palushaj, Mathieu Carle) és Nigel Dawes (Aaron Palushaj, Dustin Boyd) is megszerezte a második gólját.

Drew MacIntyre kapott egy kis pihenőt a vendégektől, csak 15 próbálkozásuk volt, ebből 14-t megfogott.

1. Dustin Boyd(2 goals, 2 assists, +5, 8 shots)
2. Aaron Palushaj(1 goal, 2 assists, +4, 2 shots)
3. Ryan Russell(1 goal, +1, 3 shots)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Ryan White 29 PIM!!!

Aaron Palushaj

Péntek este tovább próbálkozhatunk a kiesés ellen.

All-Star

Válasz tenorist hozzászólására (#1713)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.19. 7:19  l  #1714
8:1, szépségtapasz...

HOU volt olyan barom, hogy teljesen feladta ezt a meccset. Még a végén vérszemet kapunk és fordítunk!

Dawes, Boyd 2-2G

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.18. 7:48  l  #1713

GAME 3

2 - 3

0:3

Sajnos lemásoltuk az előző meccs eredményét...

Az első harmadban potyogtak a gólok. A vendégek szerezték meg a vezetést Jon DiSalvatore góljával a negyedik percben.
A 16. minutumban már kettővel ment az Aeros, miután Maxim Noreau is bevette a kapunkat, egy eladott korongból.

A harmad utolsó két percét sikerült megnyomni, és előbb emberelőnyből szépítettünk Nigel Dawes (Mathieu Carle, Frederic St. Denis) találatával, majd fél perccel a harmad vége előtt Andreas Engqvist (Ryan Russell, J.T. Wyman) egyenlített.

Sajnos a második harmadban a vendégek emberelőnyből újra betaláltak. Jon DiSalvatore második találata bizonyult a győztes gólnak.

Drew MacIntyre talán kicsit elfáradt a sorozatterheléstől, 24/27 mutatója sajnos nem túl fényes.

1. Jon DiSalvatore (2 goals, +2, 2 shots)
2. Andreas Engqvist(1 goal, +1, 3 shots)
3. Patrick O’Sullivan ((2 assists, +1, 3 shots)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: J.T. Wyman

Dustin Boyd

Nagy formajavulás kellene ma estére, hogy elkerüljük a söprést...

All-Star

Válasz tenorist hozzászólására (#1706)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.18. 7:34  l  #1712
Innen csoda kell, de tavaly sikerült a PHI-nek, idén pedig a CHI és DET is fel tudott állni.

Válasz spezza hozzászólására (#1711)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.18. 3:55  l  #1711
Palikám nem ebben egyeztünk meg...0-3... így hogy fogtok döntőzni velünk?
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.16. 11:35  l  #1710
Mi nem, mi otthon jobbak vagyunk, eddig csak egyszer kaptunk ki hat meccsből.

Válasz spezza hozzászólására (#1709)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.16. 11:16  l  #1709
Az szinte borítékolható hogy zsinórban három hazait nem fogtok hozni...nem azért, mert nem vagytok jók hanem mert azért az mégiscsak csoda lenne...idegenben jobbak a csapatok AHLben úgy vettem észre...
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.16. 10:07  l  #1708
egyszerű a képlet, otthon hármat kell behúzni, és idegenben egyet...
All-Star

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1707)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.16. 10:03  l  #1707
Gyakorlatilag ha nem hozzuk mindhárom hazait, elbúcsúzhatunk a folytatástól.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.05.16. 9:23  l  #1706

GAME 2

2 - 3

0:2

Már megint kifogott rajtunk Matt Hackett!!!

A második harmadban történt először említésre méltó esemény, amikor is a hazaiak megszerezték a vezetést Robbie Earl PP góljával.

10 perc múlva sikerült egyenlítenünk Gabriel Dumont (Ryan Russell, Brendon Nash) találatával.

Sajnos nem tartott sokáig az örömünk, mivel Marco Scandella révén visszavették a vezetést.

A harmadik harmad elején Colton Gillies kettőre növelte a hazaiak előnyét, amiből sajnos csak egyet tudtunk lefaragni Ryan Russell (Aaron Palushaj, Mathieu Carle) találatával.

Drew MacIntyre 24 védése sajnos most kevés volt.

1. Colton Gillies (1 goal, +1, 1 shot)
2. Matt Hackett (29 shots, 27 saves)
3. Ryan Russell 1 goal, 1 assist, +2, 3 shots)

0:1

Ismét egy kapus fogott ki rajtunk! Megint!. Nem tudom mitől, de ellenünk mindegyik kapus kiválót nyújt. Eddig Matt Hackett kapta a gólokat, most meg 38 védéssel keserített meg minket. Gyakorlatilag 10 perc alatt eldőlt a meccs, amikor az első harmad végén Chad Rau előnyből, majd a második elején Jed Ortmeyer simában két gólos hazai előnyt harcolt ki. Nekünk semmi nem ment be, St. Denis pl. hétszer lőtt egymaga kapura. Sajnos a Dawes-Palushaj kettős nem villogott, összesen öt lövést hoztak össze. Az utolsó percben azért Mathieu Carle (J.T. Wyman, Frederic St. Denis) révén sikerült legalább szépíteni. Drew MacIntyre sem volt rossz, de 26 védése mellett a bekapott két gól most soknak bizonyult.